YENİ MAMAMATİKLER GÖZ DOLDURDU

İlçemizde yaşayan sahipsiz hayvanların mama ve temiz suya ulaşmasını kolaylaştırmak için bir çok proje hayata geçirilmektedir. Hayvanların yaşam kalitesini artırmak ve çevreye gelişigizel yiyecek bırakılmasının önüne bir nebze olsun geçebilmek için MAMAMATİKLER yaygınlaştırılıyor. Halen 7 adet olan MAMA VE SU OTOMATLARIMIZA 10 adet MAMAMATİK eklenerek sayı 17 adete çıkarıldı.

Kurulumu yeni gerçekleştirilen MAMAMATİKLER 1-TL ile çalışmak olup, her mama dökülmesinde sesli teşekkür edilmektedir. Makinada ne kadar mama kaldığı, uzaktan takip edilmektedir. MAMAMATİKLER hafta da 2 kez kontrol edilmekte ve genel temizliği yapılmaktadır. Vatandaşlarımız her hangi bir arıza bildirimi veya öneri için mamamatik üzerinde bulunan telefon numarasını araması yeterli olacaktır.

MAMAMATİK PROJESİ bir sosyal sorumluluk projesi olup, PUGEDON firması tarafından yerine getirilmektedir. Bu güzel projeye öncülük ettikleri için PUGEDON firmasına teşekkür ederiz.

İlçemizde hangi noktalarda MAMAMATİK, MAMA VE SU OTOMATI, OTOMATİK SULUK VE BESLENME NOKTALARI BULUNDUĞUNU ÖĞRENMEK İÇİN NE-NEREDE-KAÇ ADET BÖLÜMÜNÜ ZİYARET EDİNİZ

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir