Sessiz Patiler Ses Verdi

Bugün Sessiz Patiler Platformu Tanıtım Programı için İsmetpaşa Parkımızda toplandık. Programa Bayrampaşa Belediye Başkanımız Atila Aydıner, Başkan Yardımlarımız Yalçın Sırakaya ve İsmail Gemici, Veteriner İşleri Müdürü Tayfun Nasuhbeyoğlu, Sessiz Patiler Gönüllüleri (Enes, Furkan, Muhammet, Mustafa ve diğer gönüllüler) , bayrampaşamızın güzide hayvanseverleri, Sancakgem koordinatörü Ömer Deniz ve medya temsilcileri katıldı.
@sessizzpatiler BayrampaşaTerzidere Prof İbrahim ve Feti Pirlepeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından oluşturulmuş ve Bayrampaşa belediyesi tarafından desteklen bir projedir.  Proje ile, pimaş borularından estetik bir şekilde kedi ve köpekler için su ve mama kapları oluşturmak ve bunu da tüm Türkiye’ye yaymak istiyorlar. Gençlerimize medeniyetimize yakışır bir şekilde merhameti merkeze alarak yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz.
#veterinerişlerimüdürlügü#bayrampasabelediyesi #bayrampasa#istanbul #sokakhayvanlari #onlardacan#bukıssicakgececek #sessizpatiler@sessizzpatiler @bayrampasabeltr

Programla ilgili video ve fotoğrafları görmek için tıklayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir