4 Ekim Sadece Bir Gün Hatırlanmasın

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü münasabetiyle ekim ayı süresince öğrencilerimiz geçici sokak hayvanları bakımevimizi ziyaret etmekte veya veteriner hekimlerimiz bizzat  okullara giderek seminerler vermektedir. Çocuklarımıza, gençlerimize sokak hayvanları üzerinden merhamet, sevgi duygusunu kazandırmak ve hayatın her alanına bu ahlaki bilinci taşıması için çaba sarfediyoruz.

Günümüzde bir çok olay için günler, haftalar belirlenmiş durumdadır. Bu gün ve haftalar konuyu hatırlama/hatırlatma ve gündeme taşıma noktasında olumlu katkılar sunmasına rağmen çoğu zamanda bir söz, bir fotoğraf paylaşmak veya ziyaret gerçekleştirmekle kalan 364 gün kendimizi rahatlatma aracına dönüşme riski de bulunmaktadır.

Bayrampaşa Belediyesi olarak gerek bakımevine gelerek duyarlılık gösteren  gerekse seminer talep eden kişi, kurum, okullarımıza ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz: 

Geçici Sokak Hayvanları Bakımevini Ziyarete Gelenler: Bayrampaşa AK Parti Gençlik Kolları, Bayrampaşa AK Parti  İlçe Teşkilatı, Esenler Sınav Temel Lisesi,

Bu kapsamda ekim ayı içerisinde seminer talep eden eğitim kurumları: bayrampaşa katre gündüz bakımevi,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir